reede, 1. oktoober 2010

Küülikujaht

Juba nädal aega käib meil mõisas küülikujaht. Nimelt 3 musta on otsustanud, et nemad ei soovi enam teistega koos elada ja lahkusid oma territooriumilt. Nii palju kui ma neid tagasi panen, nii palju ka neid varsti jälle väljas on. Nüüd olin ise paar päeva sõidus ja rohkem pole neid välja tulnud. Ei tea, miks just need 3 ainult. Miks neid rohkem pole välja tulnud? Üks käis mõisa trepi peal ka, siis kukkus keldrisse. Sealt sain ta kätte ja viisin aeda tagasi... natukese aja pärast oli jälle väljas.
 Nüüdseks olen loobunud... ja las siis jooksevad vabalt ringi, ega nad kaugele lähe... passivad aia läheduses.
Maiustamine arbuusi koortega
Ahjaa... olen vist unustanud mainida kui palju mul pesast poegi välja tuli. Neid oli 7 musta, 3 halli ja 2 aguutit (ehk pruunid - see on rexküüliku värvus, mis saadud chinchilla rexi ja kastor rexi paaritusest).

Ja veel... vahepeal on lahkunud naabrinaise juurde elama tema kaliforniate paar. Maie emane küülik elas ka pikka aega minu jänkside karjas. Isane elas mingi kuu aega seal, kus nüüdseks on Teeba varjualune. Aga nüüd nad õnnelikult Maie juures ja elavad perekonna elu.... varsti on seal majaski oodata väikseid karvapalle.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar